Přihlášení (L001)
Přihlášení do portálu:
Portálový rozcestník (R001)

Rozcestník / Signpost

Funkce nabízené rozcestníkem jsou navázány na identitu přihlášeného uživatele. Rozcestník je v současné době dostupný pouze pro přihlášené studenty a vyučující.

The functions provided by the Signpost depend on the identity of the logged-in user. The Signpost is currently available to registered students and teachers only.

Nový tvar emailových schránek pro studenty Nápověda

Nový tvar emailových schránek pro studenty

Primární e-mailová adresa a uživatelské jméno studentů do portálu Office 365

Dne 11. 7. 2017 došlo u studentů bakalářských a magisterských studijních programů ke změně primární e-mailové adresy a uživatelského jména do portálu Office 365 ze současného tvaru login@fakulta.utb.cz na nový tvar login@utb.cz.

E-mailové adresy login@fakulta.utb.cz zůstanou stávajícím studentům zachovány do konce jejich studia na UTB ve Zlíně. Novým studentům jsou již přidělovány e-mailové adresy pouze ve formátu login@utb.cz.

 
Nová možnost plateb pro uchazeče a studenty. Nápověda

Nová možnost plateb pro uchazeče a studenty.

Od ak. roku 2017/2018 je kromě standardních způsobů plateb (složenkou / bankovním převodem) možnost hradit své závazky prostřednictvím platební brány.

Obchodní podmínky pro úhradu poplatku za přijímací řízení a za delší studium platební kartou přes platební bránu​ najdete zde.

 
Nabídky pro absolventy Nápověda

Nabídky pro absolventy

JOB CENTRUM

Job Centrum UTB nabízí studentům a absolventům bezplatné služby kariérního poradenství (pomoc při sestavování životopisu, motivačního dopisu apod.).
Na našich nových webových stránkách najdete přes 200 pracovních nabídek z různých oborů (HPP, ČPP, stáže a praxe, brigády). 
Každý semestr pro Vás připravujeme zajímavé workshopy a přednášky , které Vám pomohou při vstupu na pracovní trh. 
V případě zájmu nás najdete na U13 nebo nám napište na jobcentrum@utb.cz.

 
Nabídky pro studenty Nápověda

Nabídky pro studenty

Nakladatelství UTB ve Zlíně

  • Nabídka vazby bakalářských a diplomových prací

Studenti, využijte naši nabídku vazby bakalářských a diplomových prací!
Kromě toho, že jsme levní, vám také dokážeme poradit s úpravou formální stránky vašich prací. A vše si můžete zařídit pohodlně přímo z vašeho počítače. Dále nabízíme také vazbu a tisk disertačních prací. Více informací naleznete zde: Bakalářské, diplomové a disertační práce.

 
E-mailové schránky Nápověda
Platnost textového obsahu tohoto portletu buďto ještě nezačla, nebo již skončila...
 
Přihlášení do STAGu Nápověda

Přihlášení do STAGu

  • Přihlašovací údaje

- Přihlašujete se stejně jako do univerzitní počítačové sítě. Prvotní přihlášení je nastaveno na vaše rodné číslo bez lomítka.

  • Změna hesla

- Svoje heslo si můžete sami změnit pomocí formuláře na adrese passwd.utb.cz.

  • Zjištění hesla

- Pokud neznáte své uživatelské jméno, neznáte heslo, použijte aplikaci pro vygenerování nového hesla pomocí formuláře na adrese user.utb.cz.

- Pokud máte v databázi STAGu správně vyplněný váš soukromý email, bude na něj zasláno vaše uživatelské jméno a heslo do STAGu.

- Pokud Vám systém hlásí "Ve STAGu není vyplněn Váš e-mail nebo jste zadali špatně rodné číslo.", nejste ještě ze strany studijního oddělení zapsán(a) ke studiu. Vyčkejte několik dní.

- Uživatelé Gmail, zkontrolujte si složku SPAM, zda vámi vygenerovaný email s uživatelskými údaji nebyl označen jako nevyžádaná pošta.

- Jestli vám vygenerovaný mail opravdu nepřijde, obraťte se osobně na své studijní oddělení, aby Vám v databázi doplnili správnou emailovou adresu.

  • Problémy

- Pokud máte s přihlášením problémy a nemůžete si sami heslo změnit nebo zjistit, obraťte se na e-mail portal@utb.cz. Do emailu prosím popište, jak jste při přihlašování postupovali.

 
Přístup do STAGu Nápověda

Přístup do STAGu

  • Prohlížení

Pro pouhé prohlížení údajů ve STAGu – záložka Prohlížení, se není nutné přihlašovat.

  • Práce

Práce v samotném systému se liší podle uživatelské role – Student, Vyučující. Obě skupiny uživatelů mají po přihlášení přístup pouze ke svým údajům.  Více informací o možnostech portálové verze STAGu, včetně návodů, naleznete na stránkách tvůrců tohoto systému – is-stag.zcu.cz/napoveda.

  • DEMO STAG ZČU

V případě, že si některými kroky v portálu nebudete jisti, můžete vyzkoušet testovací portál na adrese stag-demo.zcu.cz . Při pokusech v demo portálu se nemusíte bát cokoliv zadat, smazat či modifikovat - nemůžete nic pokazit.