Vítejte
Přihlášení (L001)
Přihlášení do portálu:
Portálový rozcestník (R001)

Rozcestník / Signpost

Funkce nabízené rozcestníkem jsou navázány na identitu přihlášeného uživatele. Rozcestník je v současné době dostupný pouze pro přihlášené studenty a vyučující.

The functions provided by the Signpost depend on the identity of the logged-in user. The Signpost is currently available to registered students and teachers only.

Poslední možnost prodloužení platnosti průkazu studenta s licencí ISIC Nápověda

Poslední možnost prodloužení platnosti průkazu studenta s licencí ISIC

Studenti v prezenční formě studia, kteří vlastní průkaz studenta s licencí ISIC a mají zájem o prodloužení jeho platnosti (do 12/2019), ale v řádném termínu o prodloužení nepožádali, mají nyní poslední možnost tak učinit.

Webová žádost je opět zpřístupněná, a to do 30. 11. 2018 včetně. Vyplňte všechny požadované údaje a uhraďte poplatek za revalidační známku ve výši 250,- Kč. Informace ke způsobu platby najdete na stránkách CVT – Identifikační průkazy

Od 11. 12. 2018 vám bude na příslušném studijním oddělení po předložení dokladu o zaplacení a vašeho průkazu studenta s licencí ISIC jeho platnost prodloužena nalepením revalidační známky.

 
Text (C021) Nápověda
K prohlížení textu nemáte dostatečná práva.
 
Nová možnost plateb pro uchazeče a studenty Nápověda

Nová možnost plateb pro uchazeče a studenty

Od ak. roku 2017/2018 je kromě standardních způsobů plateb (složenkou / bankovním převodem) možnost hradit své závazky prostřednictvím platební brány.

Obchodní podmínky pro úhradu poplatku za přijímací řízení a za delší studium platební kartou přes platební bránu najdete zde.

 
Nabídky pro absolventy - JOB CENTRUM Nápověda

Nabídky pro absolventy - JOB CENTRUM

Job Centrum UTB nabízí studentům a absolventům bezplatné služby kariérního poradenství (pomoc při sestavování životopisu, motivačního dopisu apod.).

  • Na našich nových webových stránkách najdete přes 200 pracovních nabídek z různých oborů (HPP, ČPP, stáže a praxe, brigády).
  • Každý semestr pro Vás připravujeme zajímavé workshopy a přednášky , které Vám pomohou při vstupu na pracovní trh. 

V případě zájmu nás najdete na U13 nebo nám napište na jobcentrum@utb.cz.

 
Nakladatelství UTB ve Zlíně Nápověda

Nakladatelství UTB ve Zlíně

  • Nabídka vazby bakalářských a diplomových prací

Studenti, využijte naši nabídku vazby bakalářských a diplomových prací! Kromě toho, že jsme levní, vám také dokážeme poradit s úpravou formální stránky vašich prací. A vše si můžete zařídit pohodlně přímo z vašeho počítače. Dále nabízíme také vazbu a tisk disertačních prací. Více informací naleznete zde: Bakalářské, diplomové a disertační práce.

 
Přihlášení do STAGu Nápověda

Přihlášení do STAGu

  • Přihlašovací údaje

Přihlašujete se stejně jako do univerzitní počítačové sítě. Prvotní přihlášení je nastaveno na vaše rodné číslo bez lomítka, popř. rodný kód (u zahraničních studentů).

  • Změna hesla

Svoje heslo si můžete sami změnit pomocí formuláře na adrese zde.

  • Zjištění hesla

Pokud neznáte své uživatelské jméno, neznáte heslo, použijte aplikaci pro vygenerování nového hesla pomocí formuláře na adrese user.utb.cz.

Zahraniční studenti vyplňují do formuláře rodný kod nebo rodné číslo použité při registraci přihlášky ke studiu.

Pokud máte v databázi STAGu správně vyplněný váš soukromý email, bude na něj zasláno vaše uživatelské jméno a heslo do STAGu.

Pokud Vám systém hlásí "Ve STAGu není vyplněn Váš e-mail nebo jste zadali špatně rodné číslo.", nejste ještě ze strany studijního oddělení zapsán(a) ke studiu. Vyčkejte několik dní nebo se obraťte na studijní oddělení fakulty..

Uživatelé Gmail, zkontrolujte si složku SPAM, zda vámi vygenerovaný email s uživatelskými údaji nebyl označen jako nevyžádaná pošta.

Jestli Vám vygenerovaný mail opravdu nepřijde, obraťte se osobně na své studijní oddělení, aby Vám v databázi doplnili správnou emailovou adresu.

  • Kontakty na správce informačních systémů

Pokud máte s přihlášením problémy a nemůžete si sami heslo změnit nebo zjistit, obraťte se na e-mail portal@utb.cz. Do emailu prosím popište, jak jste při přihlašování postupovali.

Máte-li problémy s wifi, piště na wifi@utb.cz. Pokud nevíte, jak se přihlásit na e-mail, rádi Vám poradíme na network@utb.cz. Kontakt na Moodle správce je dmalanik@utb.cz.

Jednotlivé kontakty na správce inf. systému najdete rovněž zde.

 
Přístup do STAGu Nápověda

Přístup do STAGu

  • Prohlížení

Pro pouhé prohlížení údajů ve STAGu – záložka Prohlížení, se není nutné přihlašovat.

  • Práce

Práce v samotném systému se liší podle uživatelské role – Student, Vyučující. Obě skupiny uživatelů mají po přihlášení přístup pouze ke svým údajům.  Více informací o možnostech portálové verze STAGu, včetně návodů, naleznete na stránkách tvůrců tohoto systému – is-stag.zcu.cz/napoveda.

  • DEMO STAG ZČU

V případě, že si některými kroky v portálu nebudete jisti, můžete vyzkoušet testovací portál na adrese stag-demo.zcu.cz . Při pokusech v demo portálu se nemusíte bát cokoliv zadat, smazat či modifikovat - nemůžete nic pokazit.